Ayda 20 bin liraya elektrikli otomobil

Türkiye’de elektrikli araç kullanımını yaygınlaştırma misyonuyla yola çıkan Voltify, abonelik modeliyle kiraladığı elektrikli otomobil modellerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Türkiye’de satışta olan tüm elektrikli otomobil marka ve modellerinin yüzde 70’ini bünyesinde bulunduran Voltify, 3-12 aylık abonelik modelleriyle, kurumlar ve bireylerin elektrikli araçların performansını ve konforunu deneyimlemelerini sağlıyor.

Voltify’ın arkasında yüzde 100 iştiraki olan Hedef Filo bulunuyor.

Araçların 3 aydan başlayan sürelerle tüm hizmetler dahil bir şekilde kiralanabileceği Voltify’da giriş seviyesi modellere aylık 20.000 TL ile abonelik yapılabiliyor.

‘Elektrikli araçlarla abonelik sistemi hızla yaygınlaşacak’

Voltify Kurucusu ve CEO’suMehmet Yiğit, Türkiye’nin ilk ve tek elektrikli araç kiralama platformu Voltify’da sundukları abonelik sisteminde müşterilerine şu anda her bütçeye uygun çok farklı elektrikli otomobil modelleri sunduklarını ve gelen yoğun talebi karşılamak için filolarındaki araç sayısını her geçen gün artırdıklarını söyledi. Piyasaya girecek yeni araçlarla birlikte elektrikli araç model sayısının hızla artacağını söyleyen Yiğit, Voltify’a özel abonelik sistemiyle en önemli hedeflerinin müşterilerine maksimum konforu sunmak olduğunu vurguladı. Mehmet Yiğit ayrıca sadece uzun dönemli kiralamalarda yer alan, sigorta, bakım ve onarım gibi tüm işlemleri de kısa dönemli tüm aboneliklerine sunduklarını ve böylece herkese uzun dönem kiralama konforu yaşattıklarını belirtti. Mehmet Yiğit ayrıca, Voltify’ın yakın gelecekte en kritik hedeflerinin başında araç portföyünü Türkiye’de bulunan tüm elektrikli araçları bulunduracak çeşitlilik seviyesinde tutmak geldiğinin altını çizdi.

Voltify’ın piyasadaki elektrikli araç kullanımını ve abonelik modeli ile kiralama sistemini daha da yaygınlaştıracağını belirten Mehmet Yiğit, ‘Otomobil sektörü büyük bir dönüşümün tam ortasında. Bu süreçte kullanıcılarımızın elektrikli arabaları hayatlarına gerçek anlamda entegre ederek deneyimleyebilecekleri, zahmetsizce hem merak hem kaygılarını giderebilecekleri bir abonelik modeli sunuyoruz.’ ifadelerini kullandı.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR