Benesta Benleo Acıbadem’de lansmana özel fırsatlar başladı

İstanbul’un en gözde semtlerinden Acıbadem’de inşası hızla süren ve ‘’Herşey Dahil Lüks’’ konseptini merkezine alan Benesta Benleo Acıbadem lansmana özel ayrıcalıklarla satışa sunuldu.

Kaba inşaatının %70’inin tamamlandığı Benesta Benleo Acıbadem’de lansmana özel ayrıcalıklar başladı. Değerli lokasyonu, geniş yeşil alanları, incelikle bir araya getirilen mimari detayları ‘’Herşey Dahil Lüks’’ yaşam seçenekleri ile buluşturan Benesta Benleo Acıbadem, şehir merkezinde doğanın içinde yaşamak isteyen ailelere hitap ediyor.

Benesta Benleo Acıbadem, yüzde 25 peşin ve 120 ay vade seçeneği ile lansmana özel ayrıcalıklar sunuyor. 2+1 dairelerin 8.250.000 TL’den başladığı projede kişiye özel esnek ödeme planları bulunuyor.

Benleo Acıbadem, “Herşey Dahil Lüks” konseptinde tasarlandı. Yeşil ile çevrelenmiş bir doğanın içinde inşa edilen projede her dairede geniş kullanım alanına sahip balkon, bahçe veya teras bulunuyor. 2+1’den 6+1’e kadar değişen daire tipleri; simpleks, bahçe dubleks, çatı dubleks, teras bahçeli ve loft daireleriyle ile farklı yaşam seçeneklerini bir araya getiren Benesta Benleo Acıbadem’de daireler 3 metre tavan yüksekliğiyle ferahlık sunuyor. Sarayburnu’ndan Kalamış’a 180 derece deniz manzaralı loftları ve doğayla iç içe bahçe katları ile her sey dahil lüks’ kavramının ilk örneği olarak tasarlanan proje şehrin kalbi Acıbadem’de yepyeni bir yaşam seçeneği sunuyor.

Benesta Genel Müdürü Roksana Diker, projenin lansman döneminde büyük ilgi gördiğini ve bunda hem projenin rafine mimari etkisinin hem de inşaatın hızla ilerlemesinin büyük etkisi olduğunu kaydetti. Teslimleri 2024 Aralık ayında gerçekleştirmeye başlayacaklarını kaydeden Diker, projedeki sosyal yaşama yeşil alan tasarımlarıyla öncelik verdiklerini belirtti. Diker, “30 bin dönümlük arazimizin 15 dönümünü 2 futbol sahası büyüklüğünü Benleo Park’a ayırdık ve önce parkın çizimleri tamamlandı. Sonra blokları etrafa yerleştirdik. Parkta her yaş grubu için yirmiden fazla aktivite alanı var. Acıbadem bölgesinde hatta Anadolu yakasında bir vaha olarak nitelendirebiliriz” diye konuştu.

Projenin çok özel konumuna dikkat çeken Roksana Diker, “Şehrin akciğerleri Gata Ormanı’na komşu, Çamlıca ve Avrupa Yakası’nın yanı başında, Avrasya Tüneli’ne 5 dakika mesafedeyiz. Yerlerin ve yönlerin kesişim noktasında çok özel bir lokasyonda konumlanmamız da bu projeyi çok ayrıcalıklı bir noktaya taşıyor’’ dedi.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR