Bisse Azerbeycan’a açıldı

Bisse, 400 Bin dolarlık yatırımla Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki yeni şube açtı. Bisse Group Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Onur Kefeli 2 sene içerisinde 3 yeni mağaza daha açmayı hedeflediklerini söyledi.

Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markalarından Bisse, 46 yıl önce gömlek üretimiyle başladığı yolculuğuna, globalleşme adımlarıyla devam ediyor. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki yeni bir şube açan Bisse, özgün tasarımlı gömlek, takım elbise, pantolon ve kaban gibi erkek giyim ürünleriyle ülkede fark yaratmayı hedefliyor.

Lüks mağazacılık anlayışını benimseyerek 400 bin dolarlık yatırımla Bakü’nün en güzel caddelerinden birinde mağaza açtıklarını söyleyen BİSSE Group Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Onur Kefeli “Gömlek, takım elbise, ceket, pantolon, triko, mont, kaban, pardösü ve ayakkabı gibi özel tasarımlı ürünlerimiz büyük ilgi gördü” dedi. Kefeli, ayrıca Azerbaycan yatırımından oldukça memnun kaldıklarını ve bu başarılarını 2 sene içerisinde 3 yeni mağazayla taçlandırmayı hedeflediklerini söyledi.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR