DIVISIONARY zirvesinde UyumHRM ile İK’nın uçtan uca dijital dönüşümü anlatıldı

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Müşteri İlişkileri Direktörlüğü’nün ev sahipliğinde, “DIVISIONARY, İK’nın Dilinden Anlayan Uyumlu Çözümler” Zirvesi, serinin 3.’cü toplantısı olarak 20 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşti.

Firmaların dijital dönüşüm yolculuklarında, iş birimlerinin önemi ve gelecek vizyonlarının değerlendirildiği toplantıda, insan kaynakları yönetimi süreçlerindeki teknolojik gelişmeler masaya yatırıldı. Uyumsoft’un müşterilerine, UyumHRM ile insan kaynaklarının uçtan uca dijital dönüşüm süreçleri anlatıldı. Yerli ve global firmalardan insan kaynakları yöneticilerinin yoğun ilgi gösterdiği ve interaktif geçen zirve sırasında, temel ve ileri insan kaynakları uygulamalarında ürünün kabiliyetleri hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

İK yöneticileri, sürdürülebilirlikte kilit rol oynuyor

Zirvenin açılışı Uyumsoft Müşteri İlişkileri Yöneticisi Muhammet Ali Portakal’ın hoşgeldiniz konuşmasıyla başladı. Uyumsoft Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin ve Müşteri İlişkileri Direktörü Abdullah Murat açılış konuşmalarını gerçekleştirdi. Ardından Uyumsoft ekibinden; Raporlama ve Destek Süreçleri Yöneticisi Fazlı Akça, Bordro İdari İşler Modülleri hakkında; UyumHRM Satış Yöneticisi Ferhat Zengin, organizasyon ve İK planlaması, seçme ve yerleştirme, eğitim yönetimi, performans yönetimi, iş değerleme ve ücret sistemi, kariyer ve yetenek yönetimi, self servis çalışan sayfası ve Dijital Damga hakkında; Mobil Uygulama Geliştirme Yöneticisi Sinan Demir mobil erp hakkında; İK Yazılım Uzmanı Zeynep Betül Üzüm eğitim modülü hakkında; İş Geliştirme Yöneticisi Özhan Kadaifçioğlu tam teşvik hakkında gibi birçok konuda açıklamalarda bulundular. Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kerim Şahin, Müşteri İlişkileri Yöneticisi Volkan Çevik, Yazılım Ar-Ge Yöneticisi Bülent Sarı’nın aralarında bulunduğu Uyumsoft ekipleri, zirveye katılan İK yöneticilerine ürün hakkında bilgiler vermeye devam ettiler.
Ayrıca, pandemiyle birlikte iş yaşamında radikal değişikliklerin olduğuna değinilen toplantıda, gerek mevcut iş kaynağının işletmede kalması, gerek ihtiyaç duyulan departmanlara yeni insan kaynaklarının kazandırılmasında ve işletmelerin sürdürülebilirliğinde, insan kaynakları yöneticilerinin ve İK departmanlarının kilit rol oynayarak stratejik bir konumda olduğuna değinildi.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR