test

Fatih Altaylı’nın fenomen programı Teke Tek Bilim Biletinial iş birliği ile sahneye taşınıyor

Gazeteci Fatih Altaylı’nın uzun yıllardır ekranlarda sürdürdüğü büyük beğeni toplayan programı Teke Tek Bilim, uzman konukları ve ilginç konularıyla sahneye taşınıyor. Biletinial iş birliği ile gündemdeki bilimsel konuları artık izleyici katılımı ile performans merkezlerinde ela alacak olan programın, bilet satışından elde edilecek gelir ise; genç bilim insanlarının eğitimine destek olmak için kullanılacak.

Prof. Dr. Celal Şengör ve Ahmet Arslan’ın katılımıyla ilki 15 Kasım’da Zorlu PSM, ikincisi ise 16 Kasım tarihinde 42 Venue Maslak ’ta gerçekleştirilecek olan Teke Tek Bilim’in bilet satışları büyük ilgi görerek kısa sürede tükenme noktasına geldi.

Fatih Altaylı’nın 28 yıldır sürdürdüğü büyük beğeni toplayan ‘Teke Tek’ programının Celal Şengör ve Prof. Dr. Ahmet Arslan’la gerçekleştirdiği ‘Teke Tek Bilim’ söyleşileri, Biletinial iş birliği ile artık seyircili gerçekleştirilecek.

Her hafta birbirinden etkileyici konuların konuşulduğu programın bilet satışından elde edilecek gelir ise, yurtdışında okuyan Türk öğrencilerin eğitimi için kullanılacak. Dünyanın ilk 100 üniversitesinde doktora yapacak ihtiyaç sahibi Türk bilim insanlarına sağlanacak burs ile; yurt, kira, ulaşım gibi alanlarda kullanılacak olan bu fon, eğitime büyük bir katkı sağlanacak.

Celal Şengör ve Ahmet Arslan’ın katılımıyla ilki 15 Kasım’da Zorlu PSM, ikincisi ise 16 Kasım’da 42 Venue Maslak’ta gerçekleşecek söyleşilerin, Biletinial kanalı ile satışına sunulan biletleri ise karşılaştığı büyük ilgi ile kısa sürede tükendi.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR