Moneytolia ücretsiz uluslararası para transferini başlattı

Moneytolia, uluslararası para transferinde yeni bir dönem başlatıyor. Türkiye’den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye’ye gerçekleştirilen uluslararası para transferinde işlem ücreti alınmayacak.

Moneytolia’da uluslararası para transferi yapılabilen ülkeler arasında başta Avrupa Birliği ülkeleri ve Birleşik Krallık olmak üzere 120’den fazla ülke var. Kullanıcılar, Amerika Birleşik Devletleri’nden Norveç’e, Zambiya’dan Birleşik Krallık’a kadar 120’den fazla ülkeye, işlem ücreti ödemeden para gönderebiliyor ve para alabiliyor.

“Kullanıcılarımıza fayda sağlamak istiyoruz”

Moneytolia’nın CEO’su Sevinç Kavcıoğlu, şirketin temel odak noktasının kullanıcılarına fayda sağlayacak ve maliyetlerini azaltacak hizmetler sunmak olduğunu belirtti ve şu açıklamayı yaptı:

“Kullanıcılarımıza sürekli olarak katma değer sağlamak istiyoruz. Bu doğrultuda, uluslararası para transferi işlemlerini daha kolay ve erişilebilir hale getiriyoruz. İki yönlü geliştirdiğimiz bu yenilikçi hizmetle, kullanıcılarımızın sınırları aşmasını ve dünya genelinde daha yakın olmalarını sağlıyoruz. Üstelik, bu hizmeti işlem ücreti almadan sunarak kullanıcılarımızın mali yükünü hafifletmeyi amaçlıyoruz.”

Moneytolia’nın ana hedefinin kullanıcılarına sürekli olarak katma değer sağlamak olduğunu vurgulayan Kavcıoğlu, bu doğrultuda şirketin çalışmalarına aralıksız devam ettiğini ve kullanıcılarını çok yakında yeni ürün ve hizmetleriyle buluşturacaklarını sözlerine ekledi.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR