Papara yeni ürünüyle yurtdışında hisse alımına olanak sağlayacak

Papara, Avrupa’nın finans ve teknoloji odaklı en önemli ekosistem buluşması Money 20/20 Europe’ta Amerikan borsalarında parçalı hisse alım ve satımını mümkün kılan yeni yatırım ürününü duyurdu. Yeni ürünle, 20 milyon Papara kullanıcısı Nasdaq ve NYSE’de işlem gören hisse senetlerine 1 dolardan başlayarak yatırım yapabilecek.

Papara CEO’su Emre Kenci Money 20/20’nin davetiyle ‘’Generation Wealth: How to Open Doors to New Ways of Investing’’ oturumunda konuşmacı oldu. Kenci, konuşmasında Papara’nın küresel B2B finansal teknoloji platformu DriveWealth ile kurduğu iş birliğini ve Amerikan borsalarında parçalı hisse alım-satımını mümkün kılan, Türkiye’de yeni nesil yatırımcıları güçlendirecek yeni hisse senedi yatırım ürününü anlattı.

Papara’nın finansal teknoloji platformu DriveWealth ile kurduğu iş birliği kapsamında hayata geçirilecek olan yeni yatırım ürünü ile 20 milyon Papara kullanıcısı Nasdaq ve NYSE’de işlem gören hisse senetlerine 1 dolardan başlayarak yatırım yapabilecek. Kolay kullanımı, şeffaf fiyatlandırması ve sabit işlem ücretleriyle ayrışan, Ekim 2024’te lansmanı yapılacak ürün için şimdiden 600 binden fazla kullanıcının bekleme listesine kaydolduğu bilgisi paylaşıldı.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR