test

Pınar Et’e “En beğenilen şirket” ödülü

Pınar Et, Zenna Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında, “Paketlenmiş Et Ürünleri” kategorisinde “En beğenilen şirket” seçildi.

Türkiye’nin ilk özel girişim entegre et tesisi olarak kurulan, AB standartlarında ve sertifikalarla tescillenmiş hijyenik koşullarda üretim yapan Pınar Et, Capital Dergisi ve Zenna Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında, “Paketlenmiş Et Ürünleri” kategorisinde “En beğenilen şirket” seçildi.

20 Haziran’da, İstanbul’daki Mandarin Oriental Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde, ödülü Pınar Et Genel Müdürü Hüseyin Demir aldı. İş dünyasında yenilikçilik ve sürdürülebilirlik performansıyla fark yaratan şirketlerin karnesi sayılan ödülü verenlere teşekkür eden Hüseyin Demir, “Sektörümüzün öncüsü olarak üretim ve tüketim süreçlerinin her aşamasında gösterdiğimiz özenin tüketicilerimiz tarafından takdir edilmesi bizleri motive ediyor. 38 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da sürdürebilirlik hedeflerimiz doğrultusunda çevresel farkındalığımızı da koruyarak nitelikli gıda ürünlerimizi sofralarla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

En Beğenilen Şirketler Araştırması
Her yıl farklı sektörlerden 422 şirketi temsilen 1.710 yönetici katıldığı araştırma 2022 yılında online (CAWI) anket tekniği uygulanarak gerçekleştirildi. En Beğenilen Şirketler, tüm iş dünyası temsilcilerinin görüşleri üzerinden hesaplanırken, sektörlerin en beğenilen şirketleri, ilgili sektörün profesyonellerinin görüşleri alınarak belirlendi. Bağımsız araştırmacılık kurallarıyla objektif bir şekilde hazırlanan çalışma, iş dünyasının 21 kriterde en iyi 20 şirketinin yanı sıra sektörlerinin en beğenilen ilk 3 şirketini belirliyor. Aynı zamanda beğeni liginde yükselişe geçecek geleceğin yıldız şirket adaylarına ve sektörlerine de ışık tutuyor.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR