Uyumsoft, Türkiye İnovaLİG şampiyonları arasına yeniden girdi

Teknoloji şirketi Uyumsoft, İnovaLİG 2022 yarışmasında “İnovasyon Sonuçları” kategorisinde ikincilik ödülünü aldı. 2017 yılında İnovasyon Döngüsü kategorisindeki 3.’lük ödülünün ardından, 12 Aralık Pazartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası kapsamındaki İnovaLİG ödül töreninde bu kez “İnovasyon Sonuçları” kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi olan Uyumsoft, inovasyon şampiyonları arasına yeniden girdi.

Uyumsoft Ailesi adına duydukları gururu ve mutluluğu dile getiren Uyumsoft Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder, şunları söyledi:

“Dünyanın en büyük 10 şirketi, yazılım firmasıdır. Uyumsoft olarak, ‘İnovasyonun Yeni Yüzyılı’nda en büyük 10 şirketten birisi olma yolundaki hedeflerimizi yakalamak üzereyiz. Cumhuriyetimizin birinci 100 yılının 26 yılında yaptığımız hazırlıkların, meyvelerini ve sonuçlarını almaya başladık. İnovaLİG ödülleriyle başarımızı ikinci kez taçlandırdık ve yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz. Gelecek 100 yılın çalışmalarının da, geçmiş 100 yıla göre çok hızlandığının farkındayız. Yeni inovatif çalışmalarla ve eskisinden daha çok çalışarak, hem şirketimizin hem ülkemizin, dünyanın inovasyon şirketleri ve ülkeleri arasında yer alması için daha yoğun çalışmaya devam edeceğiz. Uyumsoft olarak inovasyonun merkezini Anadolu’ya oturtarak, Anadolu’dan globale açılım sürecimizi hızlandırıyoruz. Kurumsal iş çözümleri ve bulut iş çözümlerindeki geniş ürün yelpazemizle rotamızı Anadolu’dan dünyaya çevirdik. İnovaLİG 2022 İnovasyon Sonuçları kategorisinde ikincilik ödülünü ve tüm ödülleri almamızda, Uyumsoft’a bugüne kadar değer katan tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ve çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR