Ahmet Yüce’ye Galatasaray Eğitim Vakfı’ndan onur madalyası

Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Galatasaray Eğitim Vakfı’na ve Galatasaray Eğtim Kurumlarına verdiği üstün destek ve hizmetler nedeniyle Galatasaray Eğitim Vakfı tarafından onur madalyası ile ödüllendirildi. Yüce, madalyasını İnan Kıraç’ın elinden aldı.

Galatasaray Lisesi’nde mezuniyetlerinin 75. 50. ve 25. yıllarını kutlayan mezunların madalya ve berat töreni Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirildi. Galatasaray Eğitim Vakfı’nın 1948 ve 1973 ve 1998 Dönemleri için Tevfik Fikret Salonu’nda düzenlediği törende camianın önemli isimleri yer aldı.

Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve vefat eden Galatasaraylılar için saygı duruşu ile başlayan programda Galatasaray Lisesi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Reşat Dabak, Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fidel Berber, Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç konuşma gerçekleştirdi.

1948 dönemini temsilen Azmi Yazıcı adına kızı Yasemin Yazıcı Yalaç, berat ve madalyayı İnan Kıraç ve Prof. Dr. Mustafa Reşat Dabak’tan aldı.

Eski başkan Özhan Canaydın adına verilen ödüller de törende takdim edildi. 2011’den itibaren verilmeye başlanan, Özhan Canaydın Spor Ödülleri her yıl, Galatasaray Spor Kulübü’nün, diğer spor kulüplerinin, Galatasaray Üniversitesi’nin, Galatasaray Lisesi’nin ve Galatasaray İlkokulu’nun, en başarılı amatör takım veya sporcusuna takdim ediliyor.

Berkay Ömer Öğretir “Galatasaray Spor Kulübü En Başarılı Amatör Sporcusu” , Galatasaray Üniversitesi Yelken Takımı, “Galatasaray Üniversitesi En Başarılı Amatör Takımı” dalında Fenerbahçe Spor Kulübü’nden Kuzey Tunçelli “Diğer Spor Kulüpleri En Başarılı Amatör Sporcusu” dalında ödüle layık görüldü.

Törende Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce de Galatasaray Eğitim Vakfı’na ve Galatasaray Eğtim Kurumlarına verdiği üstün destek ve hizmetler nedeniyle Galatasaray Eğitim Vakfı tarafından onur madalyası ile ödüllendirildi. Yüce, madalyasını İnan Kıraç’ın elinden aldı.

Tören, 50. ve 25. yıl dönemi mezunlarına madalya ve beratlarının takdimi ile son buldu.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR