BinBin yurt dışı açılımına Hırvatistan’la devam ediyor

Mikromobilite alanında yurt dışına açılan ilk Türk şirketi olan BinBin, Bulgaristan ve Bosna Hersek’in ardından Hırvatistan’da da hizmete başladı.

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan teknoloji şirketi BinBin, yurt dışı yatırımlarında hız kesmiyor. Bulgaristan ile başladığı yurt dışı açılımını Bosna Hersek ile sürdüren BinBin, şimdi de Hırvatistan pazarına girdi. Hırvatistan’da konforlu bir sürüş deneyimi sunan 250 yeni cihazla hizmete başlayan BinBin, operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki tecrübesiyle kısa mesafeli yolculuklarda fark yaratmayı hedefliyor.

“Yurt dışında kısa sürede şehirlerin vazgeçilmez bir parçası olduk”

BinBin CEO’su Kadir Abdik, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışı yatırımlarıyla global oyuncuların yer aldığı mikromobilite ekosisteminde sağlıklı bir biçimde büyümeye devam ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Ülkemizde sunduğumuz sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini Bulgaristan ve Bosna Hersek’in ardından Hırvatistan’da da kullanıcıların hizmetine sunmaya başladık. Yurt dışında hizmete başladığımız Bulgaristan ve Bosna Hersek’te yeni model scooterlar ve uygun fiyatlandırma politikalarımızla kısa zamanda şehirlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldik. Operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki tecrübemizle de farkımızı ortaya koyduk. Yurt dışında BinBin’e gösterilen ilgi ve destek, bizi yeni yatırımlar konusunda da motive etti. Hırvatistan’da da tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi profesyonel bir anlayışla en iyi hizmeti sunmaya odaklanacağız. Yıl sonuna kadar yurt dışında 15 şehirde olmayı hedefliyoruz.”

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR