test

BMW’nin yeni modeli: Ne scooter ne de motosiklet

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad’ın yeni modeli BMW CE 02 tanıtıldı. Tamamen elektrikli Yeni BMW CE 02 radikal tasarımı, 90 km’ye varan menzili, hafif gövdesi ve geniş kişiselleştirme özellikleriyle Türkiye yollarıyla buluşmak için gün sayıyor.

BMW Motorrad’ın erişilebilir modeli olarak ürün gamında konumlanan Yeni BMW CE 02, özellikle genç kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Şehir içi ulaşım odağında üretilen bu özel model çevik, pratik ve sağlamlığıyla öne çıkıyor.

Ne Elektrikli Scooter Ne de Elektrikli Motosiklet

Büyük lastikleriyle sağlamlığı destekleyen Yeni BMW CE 02 bu tekerlekleri sayesinde birçok arazide üst düzey sürüş keyfini de beraberinde getiriyor. Far çerçevesi ve jantlar için temel renk olarak kullanılan siyah renk, motor kapağı için metalik gri, mat gri ve parlak renkli yüzeylerle kontrast oluşturarak heyecan verici bir hal alıyor.

Highline versiyonuyla Yeni BMW CE 02, dışa dönük ve renkli bir görünüme sahip. Altın sarısı rengindeki çatal, petrol renginde bant ile kontrast oluşturarak CE 02’yi hareketsiz dururken bile dinamik ve geleceğe yönelik gösteriyor; modelin ayırt edici silueti uzun, dar sele ve şasi ile tamamlanıyor.

Güçlü Motor, Hafif Gövde ve Tatminkar Menzil

Yeni BMW CE 02’nin 11 kW/15 hp güç çıkışına sahip motor seçeneği bulunuyor. Bu güç çıkışı sayesinde kullanıcısına dinamik bir sürüş deneyimi sunan Yeni BMW CE 02, 90 km’ye varan menziliyle de uzun şehir içi yolculuklarda kullanıcısının yanında oluyor. Ayrıca Yeni BMW CE 02, güçlü motoru sayesinde maksimum 95 km/s hıza ulaşıyor.

Yeni BMW CE 02, sadece 132 kg ağırlığa sahip olan 11 kW’lik versiyonuna ek olarak 119 kg ağırlığında 4 kW’lik bir seçenek daha bünyesinde barındırıyor. Yeni BMW CE 02, 750 mm yüksekliğe sahip selesi ve aynı zamanda eğlenceli yol tutuş özellikleriyle de öne çıkıyor.

Yeni BMW CE 02 standart olarak 0.9 kW şarj ünitesiyle geliyor. Highline donanımında ise daha hızlı şarjı destekleyen 1.5 kW harici şarj cihazı kullanılıyor.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR