Çekmeköy Belediyesi Moneytolia ile İş Birliğiyle Geliştirdiği “Çekmeköy Kart”ı tanıttı

Çekmeköy Belediyesi, yenilikçi fintech şirketi Moneytolia iş birliğiyle geliştirdiği Çekmeköy Kart’ı düzenlenen lansman toplantısıyla duyurdu. Moneytolia ile geliştirilen Çekmeköy Kart, hem Çekmeköylülere hem Çekmeköy’deki üye işletmelere özel avantajlar sağlıyor.

Çekmeköy Belediyesi, Moneytolia iş birliğiyle Çekmeköy’de ikamet eden vatandaşlar için özel olarak hazırladığı Çekmeköy Kart’ın tanıtımını gerçekleştirdi. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde Crea Center yerleşkesinde düzenlenen törene; Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, AK Parti Çekmeköy ilçe başkanı Akın İlhan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Tahsin İnce, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Murat Aslan, muhtarlar ve meclis üyeleri katıldı.

Anadolu’nun parası anlamını taşıyan Moneytolia’nın teknoloji ekibi tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin milli ödeme sistemi TROY altyapısı uyumlu bu ön ödemeli kart, indirimleriyle aile ekonomisine destek olurken, hediye ve ayrıcalıklarıyla kullanıcılarına avantajlı alışveriş imkânı sağlıyor. İlk etapta Çekmeköy Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde, spor tesislerinde ve belediye hizmetlerinde indirim ve ayrıcalıklar sağlayan kartın, kısa süre içinde ilçede faaliyet gösteren pek çok işletmeyi kapsaması ve Türkiye geneline yayılması bekleniyor.

Sadece Çekmeköy Vatandaşlarına Özel

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy vatandaşlarına özel hazırladıkları kart ile ilgili şunları söyledi: “Çekmeköy Kart, ilçemizde yaşamanın ayrıcalıklarını tam anlamıyla hissetircek titiz çalışmalar sonucunda özenle tasarlanan ve hazırlanan bir kart. Çekmeköy Kart ile yerel işletmelerimizle iş birliği yaparak ilçenin ekonomisine destek sağlamayı ve aynı zamanda ilçe sakinlerimize fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımıza sunacağımız hizmeti sadece yerelde değil ulusal alana da taşıyıp, birçok marka ile işbirliği sağlayacağız. Bu sayede hem iş yeri sahipleri hem de kart kullanıcılarımız için kazan-kazan imkanı sağlayan Çekmeköy Kart ile, ilçemizde ve ülkemizin birçok noktasında avantajlar keşfedecek ve faydalanacaksınız. Kartımızın kullanım alanları, içeriği ve neler yapabileceğinizle ilgili tüm detaylara www.cekmekoykart.cekmekoy.bel.tr üzerinden ve kartımıza ait resmi sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. ” dedi.

İşimiz, Kullanıcılara Fayda Sağlamak ve Hayatlarını Kolaylaştırmak

Moneytolia CEO’su Sevinç Akpınaroğlu, Çekmeköy Belediyesiyle birlikte geliştirdikleri Çekmeköy Kart için şunları ifade etti: “Bir fintech şirketi olarak işimiz teknoloji yardımıyla kullanıcılarımıza yeni faydalar sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak. Anadolu’nun parası anlamına gelen Moneytolia’nın yenilikçi hedeflerinden biri de belediyelerle iş birliği yaparak, ilçe sakinlerine finansal teknoloji yardımıyla birtakım ayrıcalıklar kazandırmak. Çekmeköy Kart, belediyelerle iş birliği kapsamındaki hedeflerimiz için önemli bir adım oldu. Moneytolia sistemini kullanan Çekmeköy Kart, hem pek çok aile bütçesine katkı sağlayacak hem de ilçedeki yerel işletmelere destek olacak. Çekmeköy Kart ile kullanıcılara indirimlerin yanı sıra ek hizmetler, hediye ve kampanyalar sunacağız. Çekmeköy vatandaşları ayrıca Moneytolia ile birçok finansal işlemini tek bir yerden kolayca gerçekleştirebilecek. Çekmeköy Kart’a da her geçen gün Çekmeköylülerin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek yeni fonksiyonlar eklenecek. Tüm Çekmeköylüleri Çekmeköy Kart’ın sunduğu avantajlar dünyasına katılmaya bekliyoruz.”

Çekmeköy Kart ile Neler Yapılır?
Kullanıcılar belediye tesislerinde ve üye işletmelerde Çekmeköy Kart ile ödeme yaparken indirimlerden faydalanırlar. Ayrıca üye işletmelerde ek hizmetler, hediye ve kampanyalar gibi çeşitli ayrıcalıklar kazanırlar.
Çekmeköy Kart’a Nereden Başvurulur?
Çekmeköy Kart’a App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen kendi uygulaması Çekmeköy Kart ile başvuru yapılır ve anlaşmalı noktalardan teslim alınır. Başvuru sürecini tamamlayıp kartlarını teslim alan kullanıcılar, Moneytolia uygulaması üzerinden Çekmeköy Kart’ı aktifleştirerek kullanmaya başlayabilirler.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR