DeFacto Afrika kıtasındaki 72’nci mağazasını açtı

‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı mağaza ağını genişletmeye devam eden DeFacto, Kamerun’daki üçüncü mağazasını ülkenin başkenti Yaounde şehrinde açtı. DeFacto, Kamerun’daki yeni mağazası ile Afrika kıtasındaki mağaza sayısını 72’ye yükseltti.

Global moda markası DeFacto, Afrika kıtasının potansiyeli en yüksek ülkelerinden olan Kamerun’daki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Kamerun’daki ilk mağazasını 2022 yılında açan DeFacto, ülkenin başkenti Yaounde’de yer alan Star Alışveriş Merkezi’ndeki üçüncü mağazasıyla hizmet vermeye devam edecek. 6 kıtada büyümesini sürdüren DeFacto’nun yeni mağazası ile beraber Afrika kıtasındaki mağaza sayısı 72’ye ulaştı.

DeFacto’nun 670 metrekarelik yeni mağazasında da Kamerunlular için ev giyiminden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime kadar birçok farklı kategoride binlerce ürün bir arada sunulacak. Müşterinin tercihlerine yönelik tasarladığı trend ürünleriyle ülke halkından beğeni toplayan DeFacto, yeni mağazasında da alışveriş severleri buluşturacak.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR