Teknosa satın alma yerine kiralama dönemini başlattı

Teknosa, kiralabunu.com ile iş birliği yaparak, pazaryerine dönüştürdüğü teknosa.com üzerinden 200’e yakın ürün için kiralama hizmeti başlattı.

Tüketici elektroniğinde satın almak yerine kiralama imkanı sunan kiralabunu.com ile iş birliğine imza atan şirket, kiralabunu.com’un kiralama seçeneklerine teknosa.com ürünlerini de dahil etti.

İş birliği kapsamında, teknoloji odaklı pazaryerine dönüşen teknosa.com üzerinden ürünlerini seçen tüketiciler, doğrudan kiralabunu.com sitesine yönlendirilerek akıllı telefon, kulaklık, saat ve oyun ekipmanları gibi birçok ürünü kiralayabilecek.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ UYGULANIYOR

Açıklamada görüşlerine yer verilen Teknosa Stratejik Büyüme Alanları Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran, tüketici elektroniğinde paylaşım ekonomisi temelli kiralama hizmetini Türkiye’de ilk kez tüketicilerle buluşturan kiralabunu.com ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Oran, bütünsel ve kapsamlı bir deneyim için müşteri odaklı hizmetleri geliştirdiklerini aktararak, şunları kaydetti:

‘Kiralabunu.com iş birliğiyle müşterilerimizin seçili ürünlerde alternatif bir ödeme yöntemi olan kiralama hizmetini kullanarak çok sevdikleri teknolojik ürünlere zahmetsiz ve esnek ödeme seçenekleriyle ulaşmasını amaçlıyoruz. İş birliğimiz ilk aşamada teknosa.com üzerinden başladı. İlerleyen dönemlerde Teknosa mağazalarını da kiralama hizmetine dahil etmeyi planlıyoruz.’

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR