Honor, Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 markası arasında yer almayı hedefliyor

Honor Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, her geçen gün Türkiye pazarında bulunan model sayılarını çeşitlendirerek, pazar payını 3 yıl içerisinde ciddi şekilde arttırmayı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 markası arasında yer almayı hedeflediklerini bildirdi.

Honor Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, “Global pazarda yakaladığımız bu başarıyı Türkiye pazarında da devam ettirmeyi arzuluyoruz” dedi.

Honor açıklamasına göre, Honor Türkiye, İstanbul’da gerçekleştirdiği etkinlikte yeni Honor X9a, genel ürün grupları ve marka teknolojisini katılımcıların beğenisine sundu.

Honor Türkiye’nin gelecek yatırımları ve planlarından bahsedildiği etkinlikte, sürprizlere de yer verildi.

Honor Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, Honor Türkiye Kurumsal İletişim ve PR Müdürü Çınar Turhan ve Honor Türkiye Eğitim Müdürü Kadir Çolpan’ın sunum gerçekleştirdiği etkinlikte, markanın misyonu, stratejileri ve büyüme hedefleriyle ilgili bilgi verildi.

Honor ekosistemine ait birçok ürünün yer aldığı etkinlikte, üst düzey ürün grubuna ait olan Magic serisi de katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Etkinlikte, Türkiye pazarında yüksek ilgiyle karşılanan ve ultra sağlam kavisli OLED ekrana sahip, 1 milyarı aşkın renk paletiyle gerçek tonların görülmesine olanak tanıyan X9a’nın sağlamlığına vurgu yapıldı.

Honor’un kalitesiyle Xi’an laboratuvarında geliştirilen X9a, ekran presleme, düşürme, yazılım kararlılık gibi 20’den fazla kalite testinden geçti. Ekran sağlamlığıyla dünya çapında beğeni toplayan X9a’nın yaratıcısı Honor, kullanıcıları telefonlarının sağlamlığını test etmeye çağırdı.

Dünyanın dört yanından etkinliğe katılan influencerler düşme, ceviz kırma ve araba tarafından ezilme gibi senaryolarla cihazın sağlamlığını test etti. Honor, tüm bu testleri başarıyla geçen X9a’nın kalitesine duyduğu güvenle 14 Mayıs 2023’e kadar alınan cihazlarda 180 gün ücretsiz ekran değişim garantisi sunuyor.

İnce ve zarif gövde tasarımıyla 175 gram ağırlığa sahip X9a, 5100 mAh bataryası ile 24 saat video oynatma süresi sunuyor. 64 MP ultra net, 5 MP geniş açı ve 2 MP makro kamerasıyla güzel anların kaliteli şekilde ölümsüzleştirilmesini sağlıyor.

– ‘Yeni ürünlerin yüksek talep görmesi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Honor Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, henüz 2,5 yıl önce bağımsız olmuş bir marka olarak global anlamda çok hızlı şekilde büyümeye devam ettiklerini ifade etti.

Sunjingfei, ‘Kullanıcıların beğenisine sunduğumuz yeni ürünlerin yüksek talep görmesi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Global pazarda yakaladığımız bu başarıyı Türkiye pazarında da devam ettirmeyi arzuluyoruz. Her geçen gün Türkiye pazarında bulunan model sayımızı çeşitlendirerek, pazar payımızı 3 yıl içerisinde ciddi şekilde arttırmayı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 markası arasında yer almayı hedefliyoruz.’ değerlendirmesinde bulundu.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR