Isuzu D-Max’ın ön yüzü yenilendi

Anadolu Isuzu’nun pick-up pazarındaki temsilcisi Isuzu D-Max’in ön ızgara ve jant tasarımı yenilendi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Anadolu Isuzu, yeni ön ızgara ve jant tasarımı ile daha da dinamik ve güçlü bir yapıya kavuşan Isuzu D-Max pick-up modellerini nisan ayında pazara sundu. Yenilenen ön ızgara ve yeni jant tasarımları, Isuzu D-Max’in üstün teknik özelliklerini ve dinamik karakterini daha iyi yansıtıyor.

Sahip olduğu güçlü tasarımı ve üstün donanım özellikleri ile pick-up sınıfında standartları yükselten Isuzu D-Max, Anadolu Isuzu tarafından 4 farklı donanım seviyesinde ve yedi farklı versiyonda pazara sunuldu. Isuzu D-Max’in ‘V-Cross’ ve ‘V-Joy’ serileri hem şehir hem arazi koşullarında üstün sürüş konforu ve performansını birlikte sunuyor. Isuzu D-Max’in ‘V-Go’ serisi donanım seviyesi temel iş gücü gereksinimi eksiksiz karşılayacak şekilde tasarlanırken, ‘V-Life’ serisi ise iş gereksinimlerinin yanı sıra kişisel ve günlük kullanım için tercih eden müşteriler düşünülerek geliştirildi.

2020’de tasarımı bütünüyle yenilenen Isuzu D-Max pick-up ailesi, yüksek verimliliğe ve performansa sahip motoru, araç güvenliğini ve sağlamlığını artıran şasisi, güçlü süspansiyon yapısı ve daha güçlü frenleme sağlayan özellikler sunuyor. Tüm versiyonları 800 mm’lik sudan geçiş yüksekliğine sahip olan, yaklaşma ve uzaklaşma açıları ile en zorlu koşullarda bile üstün manevra becerileri sunan Isuzu D-max ailesi, ‘Euro 6D’ emisyon standartlarına uyumlu motoru sayesinde yakıt tüketiminde de tutumlu bir performans sergiliyor.

Isuzu D-Max’in 4×4 versiyonları diferansiyel kilit sistemi ile off-road severlerin taleplerine yanıt verirken, adaptif hız sabitleme, arka radar, yağmur ve ışık sensörü, kör nokta algılama, stereo kamera ve bununla birlikte sunulan (ADAS) ileri sürüş destek sistemleri kullanıcılarına üstün bir sürüş güvenliği sağlıyor. 9 inç dokunmatik multimedya, kablosuz Apple Car Play ve Android Auto bağlantısı, çift bölgeli dijital klima gibi özellikleri Isuzu D-max’in pazardaki konumunu daha da güçlendiriyor.

Isuzu D-Max, bi-LED farları, tasarımdaki iddiasını pekiştiren yeni ön ızgarası ve jantları, modern renk kombinasyonları, yan basamaklar ve tavan rayları gibi detayları ile hem spor hem de agresif bir görünüme sahip. 9 farklı renk seçeneği ile sunulan Isuzu D-Max, Avrupa’da Euro NCAP, Avustralya’da ise ANCAP tarafından yapılan değerlendirmelerde 5 yıldız aldı.

‘Pick-up segmenti büyümesini sürdürürken, Isuzu D-Max’in pazar payı her geçen yıl artıyor’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Anadolu Isuzu Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörü Hakan Kefoğlu, Türkiye’de büyümesini her geçen yıl daha da artıran pick-up pazarındaki paylarını otomobilseverlerin büyük beğenisini toplayan Isuzu D-Max ailesi ile büyütmeye devam ettiklerini belirtti.

2022 içerisinde D-Max satışlarını bir önceki yıla göre artırırken bu segmentteki pazar paylarını da yüzde 6,5’dan yüzde 10,7 seviyesine yükselttiklerini aktaran Kefeoğlu, ‘Isuzu D-Max pazarın giderek artan taleplerine yanıt verirken, aynı zamanda pick-up kullanıcı profilini de geliştirmeye devam ediyor. Hem binek araç konforu ile şehir içi kullanım için de ideal özellikleri hem de iç ve dış tasarımında ticari araç kalıplarını kıran modern çizgileri ile Isuzu D-Max ile pazardaki payımızı 2023 yılında daha da artırmayı hedefliyoruz.’ ifadelerini kullandı.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR