OSS Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Seçti!

OSS Derneği, gerçekleştirdiği 2023 yılı Olağan Seçimli İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısında yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyelerini seçti. Genel Kurulda oy birliğiyle seçilen yeni Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği ilk toplantıda Ali Özçete’yi OSS Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirledi. OSS Derneği’nin yeni Başkanı Ali Özçete, “OSS’nin tabana yayılan paylaşımcı yönetim anlayışıyla, otomotiv satış sonrası sektörünü bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm kurullarımız ile birlikte aralıksız çalışacağız” dedi.

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 2023 yılı Olağan Seçimli İdari ve Mali Genel Kurulu gerçekleştirdi. OSS Derneği üyelerinin yoğun katılımıyla Elite World Grand İstanbul Hotel’de düzenlenen Genel Kurul toplantısında Ali Özçete, Anıl Yücetürk, Emirhan Silahtaroğlu, Burak Şener, Abdullah Yavuz, Halit Başbuğ, Hüseyin Topal, Beylem Leblebici Birsen, Cemal Çobanoğlu, Emre Şahin, Erdem Çarıkçı, Fatih Odabaşılar, Mehmet Karakoç ve Ufuk Çilek firmalarını temsilen yeni dönemin Yönetim Kurulu Üyeleri olarak belirlendi. İki yıl boyunca görev yapacak yeni dönem OSS Derneği Yönetim Kurulu’nda seçilen Denetleme Kurulu üyeleri ise Aziz Kahya, Kadri Öztürk, Hüseyin Muratoğlu, Erdoğan Kesmen, Mehmet Korkmaz ve Selim Marangoz’dan oluştu.

OSS Derneği’nin yeni başkanı Ali Özçete!

Genel Kurul sonrası yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda OSS Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özçete olarak belirlendi. Diğer görev dağılımlarının da gerçekleştirildiği toplantıda, Başkan Yardımcılığı görevine Anıl Yücetürk, Genel Sekreterlik görevine Emirhan Silahtaroğlu, Saymanlık görevine ise Burak Şener getirildi. Konuşmasına önceki dönemde görev alan başta Ziya Özalp olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek başlayan OSS Derneği’nin yeni Başkanı Ali Özçete, “Yeni dönemde Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Göreve gelen tüm Yönetim Kurulu üyeleri olarak, teslim aldığımız bayrağı en iyi şekilde gelecek dönemlere devretmek için çok çalışacağız. Oluşan köklü dernek kültürünün bizim dönemimize de ışık tutacağına inanıyorum. OSS’nin tabana yayılan paylaşımcı yönetim anlayışıyla, otomotiv satış sonrası sektörünü bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm kurullarımız ile birlikte aralıksız çalışacağız” dedi.

OSS DERNEĞİNİN YENİ DÖNEM YÖNETİM VE DENETLEME KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı
Ali ÖzçeteÖzçete Otomotiv 
Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri
Anıl YücetürkHalla CorporationYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Emirhan SilahtaroğluSilkar EndaşGenel Sekreter
Burak ŞenerŞener OtoSayman
Abdullah YavuzSchaeffler 
Halit BaşbuğBaşbuğ Oto 
Hüseyin TopalAdagroup-Dinamik Otomotiv 
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Beylem Leblebici BirsenLepar Otomotiv 
Cemal ÇobanoğluMann-Hummel Filtre 
Emre ŞahinHıdırusta Otomotiv 
Erdem ÇarıkçıMartaş Otomotiv 
Fatih OdabaşılarAltay Otomotiv 
Mehmet KarakoçBakırcı Otomotiv 
Ufuk ÇilekValeo Otomotiv 
DENETLEME KURULU
Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri
Aziz KahyaGenel OtoDenetleme Kurulu Başkanı
Kadri ÖztürkOrjin OtomotivDenetleme Kurulu Başkan Yardımcısı
Hüseyin MuratoğluMapa OtomotivYazman
Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri
Erdoğan KesmenASG Otomotiv 
Mehmet KorkmazMega -Tek Otomotiv 
Selim MarangozMercanlar Otomotiv 
spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR