TAB Gıda, Subway’i satın aldı

Türkiye’de Burger King ve Sbarro’nun da aralarında olduğu altı markaya sahip olan TAB Gıda şimdi de Subway’i portföyüne kattı. Tab Gıda’nın hedefi restoran sayısını yıl sonuna kadar 3 binin üzerine çıkarmak.

Anlaşmaya ilişkin açıklama yapan TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu, dünyanın en büyük markalarından Subway ile yeni bir yolculuğa çıktıklarını belireterek, “Subway, operasyonuyla büyümemizi daha da hızlandırarak, dünya çapındaki toplam restoran sayımızı bu yılın sonuna kadar 3000’in üzerine çıkaracağız.” dedi.

Subway CEO’su John Chidsey ise “Subway olarak, uluslararası çaptaki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlarken, diğer önemli markaların bir bölgedeki büyümesine önderlik ederek, kayda değer deneyim edinmiş operatörlerle ortaklık arayışındayız. Pazarın lider restoran operatörü olarak Türkiye’deki tüketiciler konusunda derin bir anlayış ve tecrübeye sahip olan TFI TAB Gıda Yatırımları, Subway’in Türkiye’deki varlığını hızlandırmaya destek sağlayacak en ideal ortaktır.” açıklamasında bulundu.

6 MARKA İLE FAALİYET GÖSTERİYOR

TFI TAB Gıda Yatırımları, Subway’in ‘Fresh Forward’ tasarımına uygun yeni restoranlar açmanın yanı sıra teslimat ve çevrimiçi sipariş opsiyonlarını iyileştirecek.

TAB Gıda bünyesinde Burger King, Sbarro, Arby’s ve Popeyes’den oluşan dört küresel marka ile Usta Dönerci ve Usta Pideci’den oluşan iki ulusal marka yer alıyor.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR