Togg ve Hopi’den iş birliği

Togg ile Hopi, kullanıcılara kesintisiz bir deneyim yaşatmak için niyet mektubu imzaladı. İş birliği kapsamında Togg ve Hopi, hizmetlerini karşılıklı olarak entegre edecek.

İş birliğine ilişkin açıklama yapan Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, deneyim evrenini yeni teknolojilerle genişleten Hopi ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Akıllı cihazlarını tasarlarken, ihtiyaç duyacağı iş modelleriyle beraber o ekosistemi kurmak için de iş birliklerini sürdüklerini kaydeden Karakaş, “Yeni nesil teknolojilerle kullanıcılarımıza güvenli, hızlı ve çevre dostu hizmetler sunmanın yöntemlerini geliştiriyoruz. Bu yolculukta bizim gibi yeni nesil teknolojileri kullanıcı deneyiminin merkezine koyan şirketlerle yaptığımız iş birlikleri çok kıymetli. Hopi ile kullanıcılarımıza benzersiz bir deneyim yaşatacağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.

Hopi, Togg’un pazarlama teknolojisi iş ortağı oldu
Hopi CEO’su Yalın Özcan ise, Togg’un perakende sektöründeki pazarlama teknolojisi iş ortağı olmaktan gurur duyduklarını belirtti. Özcan, devamında şunları kaydetti: “Hopi, 14 milyonu aşkın kullanıcısı için bir alışveriş uygulaması olarak bilinmesinin yanı sıra 300’den fazla iş ortağı için de bir pazarlama teknolojileri şirketi olarak çalışıyor. Togg ekosistemine de sahip olduğumuz güçlü veri, kullanıcı ve iş ortaklıkları ağımızla dahil olacağız. Kullanıcılarımız, hiper kişiselleştirilmiş özel teklif ve kampanyaları Togg’un mobilite ekosistemi içinde görebilecekler. Ayrıca lokasyon bazlı çalışacak olan güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde, navigasyon üzerinden kişiselleştirilmiş teklifler işaretlenerek kullanıcının eşsiz Togg deneyimine Hopi imzasını da atmış olacağız. Diğer taraftan reklam teknolojileri alanındaki yetkinliklerimizle de Togg’un yanında olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyorum.”
Togg ile Hopi, kullanıcılara kesintisiz bir deneyim yaşatmak için niyet mektubu imzaladı. İş birliği kapsamında Togg ve Hopi, hizmetlerini karşılıklı olarak entegre edecek.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR