Yataş Grup Moğolistan’da mağaza açtı

Mobilya ve yatak sektörünün lider şirketlerinden Yataş Grup, Doğu ve Orta Asya’daki büyüme stratejisi doğrultusunda Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur’daki ilk Enza Home ve Divanev mağazalarını açtı. Açılışa, UlanBatur Türk Büyükelçiliği Ekonomi Ateşesi Serkan Uluyol, AOB International CEO’su Ariunbold Gombosuren , Yataş Grup Uluslararası Satışlar ve Operasyon Direktörü Selim Dumani katıldı. Ulan Batur’da açılan yeni mağazalarla Divanev ile 84’üncü, Enza Home ile 85’inci monobrand mağazasına ulaştı.

Yataş Grup, Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur’daki ilk Enza Home ve Divanev mağazalarını, UlanBatur Türk Büyükelçiliği Ekonomi Ateşesi Serkan Uluyol, AOB International CEO’su Ariunbold Gombosuren, Yataş Grup Uluslararası Satışlar ve Operasyon Direktörü Selim Dumani’nin katıldığı bir törenle açtı. Ulan Batur’da açılan yeni mağazalarla Divanev ile 84. ve Enza Home ile 85. monobrand mağazasına ulaştı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Moğolistan’da partnerimiz ABO ile birlikte Doğu ve Orta Asya pazarına güçlü bir adım atıyoruz. Moğolistan pazarı bizim için de farklı bir deneyim anlamını taşıyor. Bu coğrafyanın insanını daha yakından tanımak, onların tercihlerini, kullanım alışkanlıklarını öğrenmemiz çok kıymetli. Öncelikli hedefimiz Moğolistan’da, ardından ise çevre ülkelerde evlere girerek, milyonları Yataş Grup kalitesiyle tanıştırmak.”

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR