Zen Pırlanta, İngiltere’deki ilk mağazasını Londra’da açtı

Türkiye’nin en büyük pırlanta perakendecisi Zen Pırlanta, yurt dışı yatırımlarına hızla devam ediyor. Zen Pırlanta’nın İngiltere’deki ilk mağazası, başkent Londra’da açıldı.

Türkiye’de 94 mağazası bulunan Zen Pırlanta’nın Amerika, Avrupa ve Orta Doğu’da toplam 25 mağazası bulunuyor.

Yurt dışı mağaza yatırımlarını değerlendiren Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, şunları dile getirdi:

“Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim kapasitesine sahibiz. Bu sayede farklı zevklere ve bütçelere hitap eden binlerce model üretiyoruz. Bu gücümüz sayesinde ihracatımızı daha da geliştiriyoruz. Markamıza yatırım çerçevesinde hem yurt içinde ve yurtdışında yeni mağazalar açıyoruz. Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra’da da mağazamızın olması bizim için çok değerli.

Üretmeye ve yatırıma devam

“Uluslararası markalarla da önemli iş birliklerimiz var. Dünyaca ünlü pırlanta markası De Beers Forevermark’ın Türkiye’deki tek lisanslı mücevhercisiyiz” diyen Emil Güzeliş; “Dünyanın en güzel pırlantaları arasında yer alan De Beers Forevermark pırlantaları ile hazırlanan mücevherler Türkiye’de sadece Zen Pırlanta mağazalarında satışa sunuluyor. Üretmeye ve yatırımlarımıza devam edeceğiz, önceliğimizi kaliteli büyümek ve verimliliği korumak olarak belirledik” şeklinde değerlendirmede bulundu.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR