Turkcell ve YouTube iş birliğine gitti

Anlaşma kapsamında, Turkcell’liler, YouTube Premium’u 2 ay, Turkcell’in Platinum müşterileri ise 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell, dünyanın önde gelen çevrim içi video paylaşım platformlarından YouTube’la güçlerini birleştirdi.

Anlaşma kapsamında, Turkcell’liler, YouTube Premium’u 2 ay, Turkcell’in ayrıcalıklı dünyası Platinum müşterileri ise 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, Platinum, GNÇ, Bizce, Paycell ve Turkcell uygulamalarından kendilerine özel sunulan teklifleri takip etmeleri yeterli olacak.

15 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak kampanyadan 26 milyon müşteri faydalanabilecek.

‘Uygulamalardaki özel teklifleri takip etmek yeterli’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Segment Pazarlaması Direktörü Gökhan Aksu, şunları kaydetti:

‘YouTube videolarını reklamsız olarak izleme, videoları arka planda istedikleri gibi oynatma ve sınırsız indirme avantajları sunan YouTube Premium müşterilerimiz arasında çok popüler. Turkcell olarak müşteri içgörülerine hitap eden bu gibi çözümlerle yaptığımız iş birliklerinin müşterilerimizi çok mutlu edeceğini düşünüyoruz. Müşterilerimizin bu ayrıcalıktan yararlanması için Platinum, GNÇ, Bizce, Paycell ve Turkcell uygulamalarından kendilerine özel sunulan teklifleri takip etmeleri yeterli.’

YouTube Premium iş birliklerinden sorumlu Bölge Müdürü Vincent de Lorca, ‘Türkiye gibi genç, dinamik ve bizim için çok büyük öneme sahip pazardaki faaliyetlerimizi sürdürürken, Turkcell gibi güçlü bir ortakla iş birliği yaparak sunduğumuz hizmeti geniş kitlelere ulaştırmak bizim için çok değerli.’ ifadelerini kullandı.

spot_img

SON YAZILAR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR